Apie

„Rizikos cesija“ – tai konsultacinė įmonė, konsultuojanti verslo rizikos valdymo, draudimo ir perdraudimo klausimais. Įmonė gyvuoja jau antrą dešimtmetį (nuoroda). Per šį laikotarpį „Rizikos cesija“ pelnė klientų pasitikėjimą ir įgijo didelių, sudėtingų projektų valdymo Lietuvoje ir užsienio šalyse patirties.

Vertybės

Bendraudami su kiekvienu klientu „Rizikos cesijos“ darbuotojai vadovaujasi vertybėmis, kurios leidžia ryžtingai siekti užsibrėžto tikslo.

Profesionalumas. Siūlome tai, ko reikia Jums. Atidžiai analizuojame Jūsų poreikius ir rizikas, galinčias daryti įtaką veiklai. Nuodugniai įvertiname visų rinkoje esančių draudimo bendrovių galimybes, atliekame ir parengiame rinkos apžvalgą. Atvirai kalbame apie problemas ir siūlome realius jų sprendimo variantus, teikiame rekomendacijas ir konsultacijas. Kartu su Jumis parenkame racionaliausią ir ekonomiškiausią pasiūlymą.

Patikimumas. Elgiamės taip, kad apsaugotume Jus nuo žalos pasekmių, o įvykus draudžiamajam įvykiui patirtumėte mažiausiai nepatogumų. Žinome, kaip svarbu išsaugoti patikimus verslo ryšius. Išklausome, suprantame ir vertiname savo klientus. Per daugelį metų išpuoselėtas klientų aptarnavimo standartas, nuolatinis rūpinimasis ir grįžtamasis ryšys užtikrina verslo santykių ilgaamžiškumą.

Inovatyvumas. Ieškome to, kas būtų naudinga Jums, nauja ir originalu. Iššūkiai skatina mus dirbti su dar didesniu entuziazmu. Finansų rinkoje išsiskiriame kaip bendrovė, kuri ne tik tobulina esamus, bet ir kuria naujus draudimo produktus. Esame vertinami kaip energetikos, statybos, profesinės rizikos, žemės ūkio objektų rizikos valdymo sprendimus kurianti bendrovė.